درباره ما

جذب مخاطبان جدید از طریق رویکرد هوشمند

شرکت توسعه محتوا توسکا با تیمی ‌از بهترین متخصصین حوزه ی طراحی وب و سئو و با استفاده از دانش روز، رویای شرکت ها و کسب وکارهای نوپا و آنلاین را برای افزایش تعداد بازدیدکنندگان، رسیدن به جایگاه های بالا در موتورهای جستجو و در نهایت رونق کسب وکارشان محقق می‌سازد. توسکا یک پیشنهاد بدون ریسک است که کسب و کار شما به آن نیاز دارد.

درباره ی ما

ما مفتخریم که خدمات خود را مطابق با استانداردهای بین‌المللی در زمینه ی طراحی و بهینه سازی وب سایت، نرم افزارهای موبایلی، نرم افزارهای تجاری، هوش تجاری و تجزیه و تحلیل داده به شما ارائه نماییم.
تمرکز اصلی ما بر ایجاد روابط قوی و مشارکت با مشتریان‌مان برای برآورده‌کردن انتظارات آن‌ها و کمک به معرفی صحیح، ارتقا و رونق کسب وکار آن‌هاست. ما در توسکا‌‌وب، امکان دسترسی به برنامه نویسان متعهد، نرم‌افزارهای پیشرفته ی برنامه‌نویسی و پردازش داده را برای شما فراهم خواهیم کرد.
ما با استفاده از استراتژی های اثبات شده و جدیدترین روش‌های بهبود فرایندهای کسب‌وکار، از اولین قدم، همراه کسب‌وکار شما خواهیم بود. وظیفه ی ما، ارائه ی راهکار های بازاریابی آنلاین به منظور افزایش بازدید وب سایت و افزایش فروش کسب‌وکار شما است. باید این حقیقت را بپذیریم که چیزی به نام راهکار سریع یا جادوئی در سئو وجود ندارد! اما قطعاً انتخاب استراتژی‌های صحیح و برنامه ریزی زمانی متناسب، نتایج شگفت انگیزی برای کسب وکار شما خواهد داشت. این هنر و تخصص ماست و آن را کاملاً اختصاصی برای شما پیاده‌سازی می‌کنیم.

ارزش‌‌آفرینی‌های دائمی‌ما

شفافیت، پاسخگویی و مسئولیت‌پذیری، محورهای اصلی کار ما هستند. ما به صورت مداوم با مشتریان خود در ارتباط هستیم تا آن‌ها را از روند کار و تغییرات صورت گرفته مطلع نماییم و بدین‌وسیله از رضایت و خوشنودی آن‌ها از عملکردمان اطمینان حاصل کنیم. شما نیز با اتکا به تجربیات ما، شاهد نتایج درخشانی در رسیدن به جایگاهی مناسب در موتورهای جستجو و تعداد بازدید‌کنندگان خود خواهید بود. بر این باوریم که با همکاری مشترک و احترام متقابل، موفقیت‌های عظیمی ‌در انتظار ما خواهد بود. متخصصین با استعداد، دلسوز و سخت‌کوش ما در کنار شما هستند تا نتایج خارق‌العاده‌ای را برای شما به ارمغان بیاورند.
ما زمانی که کار خود را در ایران آغاز کردیم، می‌دانستیم که در کشور، شرکت‌های مختلفی در این زمینه فعالیت می‌کنند. تعداد شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ که به تعهداتشان پایبند نیستند و در تحویل سرویس به مشتریان خود کم‌کاری می‌کنند، در کشور کم نیست و این موضوع انگیزه‌ای شد تا ما راه خود را از این شرکت‌ها جدا کنیم.
تمام سعی ما بر این است که در توسکاوب، به جای فعالیت‌های گوناگون و خدمات زیاد اما بی‌کیفیت، تمرکز خود را روی تخصص خود در بهینه‌سازی موتورهای جستجو قرار دهیم تا حداکثر تاثیر را در بستر آنلاین برای رشد، توسعه و رونق کسب‌وکارهای ایرانی داشته باشیم. ما همواره می‌کوشیم تا شعارهای خود را به بهترین شکل، عملی کنیم و با ارائه خدمات ارزنده، گامی‌کوچک در جهت رشد اقتصاد کشور برداریم.

برترین توسعه‌دهندگان وب

در کنار تیم حرفه‌ای پشتیبانی که همواره شما را برای ورود و تاثیر‌گذاری در دنیای دیجیتال همراهی می‌کند، تیم کارشناسان و توسعه‌دهندگان وب نیز طیف گسترده‌ای از فرایند ارتقای کیفی وب‌سایت شما را بر عهده خواهند ‌داشت. تیم وب توسکا با سال‌ها تجربه در این حوزه و تسلط کامل بر زبان‌های رایج برنامه‌نویسی، آماده‌ی خدمت رسانی به شماست.

ایجاد نتایج مطلوب در سایت شما

ما در یک صنعت نتیجه محور قرار داریم. تمام مشتریان تمایل دارند که جایگاه اول فهرست نتایج جستجو را کسب کنند. مسلماً هر کسی می‌تواند برای کلمات کلیدی طولانی که هرگز جستجو نمی‌شوند، رتبه‌ی اول فهرست نتایج را به دست بیاورد. از این‌رو، درخواست همیشگی ما از مشتریان‌مان این است که در این مورد دقت بیشتری داشته باشند.

سوالاتی که ما در ابتدای همکاری به مشتریان خود پاسخ می‌دهیم:
به دست آوردن اولین جایگاه در فهرست نتایج خوب است، اما برای کدام کلمات کلیدی؟
با توجه به کسب‌وکار شما، آیا این کلمات کلیدی مناسب هستند؟
میزان ترافیک این کلمات کلیدی چقدر است؟
برای رساندن وب‌سایت شما به جایگاه اول در فهرست نتایج، چه برنامه‌هایی داریم؟

در مرحله‌ی اول، ما در مورد مجموعه‌ای از کلمات کلیدی که برای کسب‌وکار شما مفید خواهند‌ بود، توافق می‌کنیم. آنچه که ما را از سایرین متمایز می‌کند:

  • تجربه کار‌کردن با وبسایت‌های استرالیایی،کانادایی و آمریکایی
  • صداقت و تلاش
  • عدم استفاده از اقدامات کلاه سیاه
  • ارتباط با مشتری و مشارکت در تدوین استراتژی ها
  • انجام اقداماتی فراتر از قرارداد

بهترین خدمات سئو
امروز، بعد از سالیان دراز تجربه در حوزه‌ی فناوری اطلاعات، شرکت توسعه محتوا توسکا خدمات خود را در حوزه‌ی طراحی و بهینه‌سازی وب، سئو، تولید محتوا و تبلیغات در گوگل، مشتاقانه و بصورت انحصاری به مشتریان خود ارائه می‌کند.

ارائه گزارش‌های مستمر

یکی دیگر از تعهدات توسکا وب، ارائه‌ی گزارش‌های اختصاصی مداوم درباره‌ی فعالیت‌های خود و پیشرفت‌های کسب‌وکار شما در دنیای دیجیتال خواهد بود. این گزارش‌ها علاوه بر گزارش‌های استانداردی است که توسط تحلیل‌های گوگل و دیگر ابزارها ( Google Analytics, Search Console, ahrefs, Moz,…) ارائه می‌شوند، و شامل جلسات ارزیابی و بررسی ماهانه‌ به منظور پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما خواهند بود.

ما شعبده‌باز نیستیم!

به‌جای جلسات فرسایشی و کارهای تشریفاتی بیهوده، ما یک کار را به بهترین نحو ممکن انجام و ارائه می‌‌دهیم. عملکرد ما در بهینه‌سازی موتورهای جستجو، ماحصل سال‌ها کار و همراهی کسب‌وکار‌های مختلف و بین‌المللی است و این رشد و یادگیری هیچ‌وقت برای ما متوقف نخواهد شد.
تمام انگیزه‌ی تیم توسکا، کمک به کسب‌وکارهای نوپا جهت توانمندسازی، بهبود کارایی، معرفی شایسته و افزایش بازدید آن‌ها خلاصه می‌شود. ما ادعا نمی‌کنیم که در تمامی‌بخش‌های بازاریابی دیجیتال بهترین هستیم! شرکت‌های دیجیتال مارکتینگ بسیاری وجود دارند که ادعا می‌کنند در تمامی‌زمینه‌ها مانند تبلیغات در فیسبوک، برند‌سازی در شبکه‌های اجتماعی و یا Google AdWords خدمات ارائه می‌دهند و بهترین هستند. اما تخصص اصلی ما کمک به رشد تجارت و کسب و کار شما از طریق سئو می‌باشد.
عوامل بسیاری بر الگوریتم‌های جستجوی گوگل تاثیر می‌گذارند و مدام در حال تغییر هستند. با توجه به این موضوع، راه منطقی‌ این است که بهینه‌سازی وب‌سایت خود را به دست کسانی بسپارید که بطور متمرکز و اختصاصی در این زمینه فعالیت می‌کنند.

توسکاوب، شریک قابل اطمینانی است که به آن نیاز دارید

ما مفتخریم که خدمات خود را مطابق با استانداردهای بین‌المللی در زمینه‌ی طراحی و بهینه‌سازی وب‌سایت، نرم‌افزارهای موبایلی، نرم‌افزارهای تجاری، هوش تجاری و تجزیه و تحلیل داده به شما ارائه نماییم.
تمرکز اصلی ما بر ایجاد روابط قوی و مشارکت با مشتریان‌مان برای برآورده‌کردن انتظارات آن‌ها و کمک به معرفی صحیح، ارتقا و رونق کسب‌وکار آن‌هاست. ما در توسکا‌‌وب، امکان دسترسی به برنامه‌نویسان متعهد، نرم‌افزارهای پیشرفته‌ی برنامه‌نویسی و پردازش داده را برای شما فراهم خواهیم کرد.
ما با استفاده از استراتژی‌های اثبات شده و جدیدترین روش‌های بهبود فرایندهای کسب‌وکار، از اولین قدم، همراه کسب‌وکار شما خواهیم بود. وظیفه‌ی ما، ارائه‌ی راهکار‌های بازاریابی آنلاین به منظور افزایش بازدید وب‌سایت و افزایش فروش کسب‌وکار شما است. باید این حقیقت را بپذیریم که چیزی به نام راهکار سریع یا جادوئی در سئو وجود ندارد! اما قطعاً انتخاب استراتژی‌های صحیح و برنامه‌ریزی زمانی متناسب، نتایج شگفت‌انگیزی برای کسب وکار شما خواهد داشت. این هنر و تخصص ماست و آن را کاملاً اختصاصی برای شما پیاده‌سازی می‌کنیم.

shape
shape
shape
shape
shape